H + H METAL – CZ, s.r.o.

Vysekávací nože - výrobní stoly

Společnost H + H METAL – CZ, s r.o. je ryze česká nástrojářská (zámečnická) výrobní firma, jež byla založena dne 31.8.2001. Od samého počátku klademe důraz na bezprecedentní kvalitu výroby. Naši firemní filozofii stavíme na třech pilířích:

  • důsledné dodržování technologických postupů
  • použití špičkových materiálů (Boehler-Uddeholm, Gerdins, a další)
  • přísná průběžná i výstupní kontrola

Důkazem špičkové kvality naší výroby je dlouhodobá spokojenost a rostoucí počet našich tuzemských i zahraničních odběratelů.

Výchozím faktorem našeho technologického know-how je více než staletá tradice obuvnictví v našem regionu, která je v samých počátcích úzce spjata s výrobními kapacitami závodů Tomáše Bati.

Současnost

Vysekávací nože - vyřezávací plotter

V současné době v našem provozu pracuje 16 stálých vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. Disponujeme více než 400 m² výrobních prostor, které jsou situovány v Třebíči na ulici Brněnská.

Jsme schopni zpracovat zadávací podklady v libovolném běžně používaném formátu. Pracujeme s předřezanými šablonami i CAD podklady – jsme vybaveni velkoformátovým vyřezávacím stolním CNC plotterem.

H + H METAL – CZ, s r.o. dodává výrobky do šesti zemí Evropské Unie, přičemž mezi naše dlouholeté zákazníky patří nejen renomované obuvnické značky a automobilky, ale i střední a menší výrobci u nás či v zahraničí.

boxik.cz - webhosting IT Doctors s.r.o.